Rocket League

Cena Rocket League już od 35 zł - Kup Rocket League najtaniej sprawdzając sklepy z najniższą ceną.


Kontynuacja gry Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars, w której drużyny złożone z futurystycznych pojazdów o napędzie rakietowym, rywalizują ze sobą w nietypowej odmianie piłki nożnej.

Najniższa Cena:

35,30 

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

Porównanie Cen Rocket League

Lista sklepów oraz ceny Rocket League - Porównaj oferty i sprawdź, gdzie kupić Rocket League najtaniej.

Powyżej znajdziesz sklepy oferujące Rocket League w najniższych cenach. W większości sklepów zakupujesz klucz do gry na platformę steam, origin, uplay lub inne. Kupując klucz do gry Rocket League na jedną z tych platform dostawa trwa zaledwie kilka minut. Po otrzymaniu klucza do gry możesz aktywować go na danej platformie i od razu pobrać grę. Sklepy znajdujące się na naszej liście oferują wiele sposobów płatności m.in. PayPal, PaySafeCard, Blik, Płatność kartą i więcej. Poniżej możesz zobaczyć jak zmieniała się cena Rocket League na przestrzeni czasu.

Historia cen Rocket League

Statystyki

Obecna cena 35,30 zł 21 kwietnia 2019
Najwyższa cena 8,25 zł 16 kwietnia 2019
Najniższa cena 8,25 zł 16 kwietnia 2019
Od 16 kwietnia 2019

Ostatnia zmiana ceny

8,25 zł 16 kwietnia 2019

Rocket League

Kontynuacja gry Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars, w której drużyny złożone z futurystycznych pojazdów o napędzie rakietowym, rywalizują ze sobą w nietypowej odmianie piłki nożnej. Autorzy oddali do dyspozycji graczy zupełnie nowe areny i samochody, a także ponad 100 rozmaitych modyfikacji, które wykorzystać możemy w grze z komputerem, bądź pojedynkach multiplayer. Rocket League oferuje także ulepszoną fizykę i dynamikę rozgrywki, a także znacznie lepszą oprawę graficzną.

Szczegóły: Rocket League

Wymagania

Rekomendowane: Quad Core 2.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 896 MB GeForce GTX 260 lub lepsza, 2 GB HDD, Windows Vista(SP2)/7/8
Minimalne: Dual Core 2.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800/Radeon HD 2900 XT lub lepsza, 2 GB HDD, Windows Vista(SP2)

Klucz/Key

We wszystkich sklepach, które znajdują się na naszej liście kupujesz klucz do gry, który aktywujesz na platformach typu Steam, Origin, Uplay itp. Kupno i dostarczenie gry trwa zazwyczaj do kilku minut! nie musisz czekać kilka dni na przesyłkę! Po trzymaniu klucza możesz go od razu aktywować na wybranej platformie i pobrać grę! Dobrej zabawy!

1 opinia Rocket League

5.0 z 5
1
0
0
0
0
Napisz opinię
Pokaż wszystkie Pomocne Najwyżej oceniane Najniżej oceniane
 1. admin

  Test

  Pomocne(0) Niepomocne(0)You have already voted this

  Dodaj Opinię

  KupGre.pl
  Login/Register access is temporary disabled