RAGE 2

(1 opinia klienta)

Cena RAGE 2 już od 27 zł - Kup RAGE 2 najtaniej sprawdzając sklepy z najniższą ceną.


W pracy nad RAGE 2 siły połączyły dwa słynne zespoły – Avalanche Studios, skupiające mistrzów szalonych otwartych światów, oraz id Software, czyli studio twórców pierwszoosobowych strzelanin – a owocem ich wspólnego wysiłku jest karnawał rzezi, w którym możesz udać się, dokąd chcesz, strzelać, do czego tylko chcesz, i wysadzić w powietrze

Najniższa Cena:

27,13 

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

RAGE 2 Cena i Sklepy - Sprawdź Gdzie Najtaniej

Lista sklepów oraz ceny RAGE 2 - Porównaj oferty i sprawdź, gdzie kupić RAGE 2 najtaniej.

Powyżej znajdziesz sklepy oferujące RAGE 2 w najniższych cenach. W większości sklepów zakupujesz klucz do gry na platformę steam, origin, uplay lub inne. Kupując klucz do gry RAGE 2 na jedną z tych platform dostawa trwa zaledwie kilka minut. Po otrzymaniu klucza do gry możesz aktywować go na danej platformie i od razu pobrać grę. Sklepy znajdujące się na naszej liście oferują wiele sposobów płatności m.in. PayPal, PaySafeCard, Blik, Płatność kartą i więcej. Poniżej możesz zobaczyć jak zmieniała się cena RAGE 2 na przestrzeni czasu.

RAGE 2

Zanurz się w rzeczywistości pozbawionej społeczeństwa, porządku jak i jakichkolwiek praw. Rage 2 zostało strzowone przy połączeniu dwóch zespołów – Avalanche Studios skupiające mistrzów szalonych otwartych światów oraz id Software zespół twórców pierwszoosobowych strzelanin – a owocem ich wspólnego wysiłku jest karnawał rzezi, w którym możesz udać się, dokąd tylko chcesz, strzelać, do czego tylko chcesz, i wysadzić w powietrze wszystko, co stanie na Twojej drodze.

rage 2 cena

Uderzenie asteroidy unicestwiło zdecydowaną większość ziemskiej populacji, a ludzkość stanęła na krawędzi całkowitego zniknięcia z planety. Na drogach grasują bezlitosne i krwiożercze gangi, a despotyczny reżim Władzy chce sprawować rządy żelaznej ręki. Grając wcielasz się w Walkera czyli w ostatnią z postaci reprezentująca strażników pustkowia i zagrożenie dla Władzy.

rage 2 gdzie kupić

Zostałeś pozbawiany domu i zostawiono cię na pewną śmierć w świecie, gdzie czekają na ciebie niesamowite starcia pojazdów, pierwszoosobowa rozwałka na sterydach, przepełniony wariactwem otwarty świat oraz zapalczywa walka o wolność i sprawiedliwość. Musisz przedrzeć się przez bezwzględne pustkowia, walcząc z żądnymi krwi gangami, by zdobyć narzędzia i technologię, które umożliwią zadanie ostatecznego ciosu opresyjnej Władzy.

rage 2 najtaniej

Kup Rage 2 najtaniej porównując ceny gry poprzez naszą porównywarkę cenową.

Filmy: RAGE 2

1 opinia RAGE 2

5.0 z 5
1
0
0
0
0
Napisz opinię
Pokaż wszystkie Pomocne Najwyżej oceniane Najniżej oceniane
 1. admin

  .

  Pomocne(0) Niepomocne(0)You have already voted this

  Dodaj Opinię

  KupGre.pl
  Login/Register access is temporary disabled