Euro Truck Simulator 2

Cena Euro Truck Simulator 2 już od 26 zł - Kup Euro Truck Simulator 2 najtaniej sprawdzając sklepy z najniższą ceną.


Podróżuj po Europie jako kierowca ciężarówki, który będzie miał za zadanie dostarczyć ładunek na czas i na właściwe miejsce.
Przejeżdżaj przez imponujące odległości, dziesiątki miast do zwiedzania z Wielkiej Brytanii, Belgii, Niemczech, Włoszech, Holandii, Polsce, i wielu innych, rozwijaj swoje umiejętności wytrzymałość, i szybkość.

Najniższa Cena:

26,49 

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

Euro Truck Simulator 2 Cena i Sklepy - Sprawdź Gdzie Najtaniej

Lista sklepów oraz ceny Euro Truck Simulator 2 - Porównaj oferty i sprawdź, gdzie kupić Euro Truck Simulator 2 najtaniej.

Powyżej znajdziesz sklepy oferujące Euro Truck Simulator 2 w najniższych cenach. W większości sklepów zakupujesz klucz do gry na platformę steam, origin, uplay lub inne. Kupując klucz do gry Euro Truck Simulator 2 na jedną z tych platform dostawa trwa zaledwie kilka minut. Po otrzymaniu klucza do gry możesz aktywować go na danej platformie i od razu pobrać grę. Sklepy znajdujące się na naszej liście oferują wiele sposobów płatności m.in. PayPal, PaySafeCard, Blik, Płatność kartą i więcej. Poniżej możesz zobaczyć jak zmieniała się cena Euro Truck Simulator 2 na przestrzeni czasu.

Euro Truck Simulator 2

Podróżuj po Europie jako kierowca ciężarówki, który będzie miał za zadanie dostarczyć ładunek na czas i na właściwe miejsce.
Przejeżdżaj przez imponujące odległości, dziesiątki miast do zwiedzania z Wielkiej Brytanii, Belgii, Niemczech, Włoszech, Holandii, Polsce, i wielu innych, rozwijaj swoje umiejętności wytrzymałość, i szybkość. Kup Euro truck 2 najtaniej już teraz i wciel się w role kierowcy pojazdu ciężarowego!

Szczegóły: Euro Truck Simulator 2

Wymagania

WYMAGANIA ETS2 MINIMALNE
Wymagania systemowe:Windows XP / Vista / 7
Procesor:Core 2 Duo 2.4 GHz
Pamięć:2 GB RAM
Grafika:GeForce 7600 GT
HDD:4 GB HD
Platforma:PC

Klucz/Key

We wszystkich sklepach, które znajdują się na naszej liście kupujesz klucz do gry, który aktywujesz na platformach typu Steam, Origin, Uplay itp. Kupno i dostarczenie gry trwa zazwyczaj do kilku minut! nie musisz czekać kilka dni na przesyłkę! Po trzymaniu klucza możesz go od razu aktywować na wybranej platformie i pobrać grę! Dobrej zabawy!

1 opinia Euro Truck Simulator 2

5.0 z 5
1
0
0
0
0
Napisz opinię
Pokaż wszystkie Pomocne Najwyżej oceniane Najniżej oceniane
 1. x

  .

  Pomocne(0) Niepomocne(0)You have already voted this

  Dodaj Opinię

  KupGre.pl
  Login/Register access is temporary disabled