DayZ

Cena DayZ już od 146 zł - Kup DayZ najtaniej sprawdzając sklepy z najniższą ceną.


DayZ to opracowana przez studio Bohemia Interactive pierwszoosobowa strzelanka, w której gracze przenoszą się do świata opanowanego przez zombie. Gra stawia na elementy survivalowe, a unikanie walki jest często najlepszą strategią na przeżycie.

Najniższa Cena:

146,41 

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

DayZ Cena i Sklepy - Sprawdź Gdzie Najtaniej

Lista sklepów oraz ceny DayZ - Porównaj oferty i sprawdź, gdzie kupić DayZ najtaniej.

Powyżej znajdziesz sklepy oferujące DayZ w najniższych cenach. W większości sklepów zakupujesz klucz do gry na platformę steam, origin, uplay lub inne. Kupując klucz do gry DayZ na jedną z tych platform dostawa trwa zaledwie kilka minut. Po otrzymaniu klucza do gry możesz aktywować go na danej platformie i od razu pobrać grę. Sklepy znajdujące się na naszej liście oferują wiele sposobów płatności m.in. PayPal, PaySafeCard, Blik, Płatność kartą i więcej. Poniżej możesz zobaczyć jak zmieniała się cena DayZ na przestrzeni czasu.

DayZ

 

DayZ to opracowana przez studio Bohemia Interactive pierwszoosobowa strzelanka, w której gracze przenoszą się do świata opanowanego przez zombie. Gra stawia na elementy survivalowe, a unikanie walki jest często najlepszą strategią na przeżycie.

Gra przenosi nas do Czarnorusi, czyli rozległego na 225 km kwadratowych postkomunistycznego kraju. Akcja zaczyna się w jakiś czas po wybuchu epidemii zombie, która przeobraziła większość ludzkości w krwiożercze żywe trupy. Naszym celem jest przetrwać jak najdłużej, zyskując przy tym jak najlepszy sprzęt. W jego ulepszaniu z pewnością pomoże rozbudowany system craftingu, pozwalający na połączenie zdobytych przedmiotów i stworzenie potężniejszej broni lub przedmiotu ułatwiającego walkę z przeciwnikami.

Każdego dnia radzimy sobie z różnymi wyzwaniami, w tym z głodem i chłodem. Zadania nie ułatwia nam także bardzo realistyczny system odżywiania, w którym musimy zwracać uwagę na wartości odżywcze spożywanych produktów, a niewłaściwa dieta prowadzi do wielu chorób. Napięcie podczas rozgrywki wzmacnia fakt, że jeśli zginiemy, tracimy wszystkie zdobycze i musimy zaczynać od zera.

Szczegóły: DayZ

Wymagania

Wymagania systemowe:Windows Vista SP2 / Windows 7 SP1
Procesor:Intel Dual-Core 2.4 GHz / AMD Dual-Core Athlon 2.5 GHz
Pamięć:2 GB RAM
Grafika:NVIDIA GeForce 8800GT / AMD Radeon HD 3830 / Intel HD Graphics 4000
HDD:10 GB
Platforma:PC

Klucz/Key

We wszystkich sklepach, które znajdują się na naszej liście kupujesz klucz do gry, który aktywujesz na platformach typu Steam, Origin, Uplay itp. Kupno i dostarczenie gry trwa zazwyczaj do kilku minut! nie musisz czekać kilka dni na przesyłkę! Po trzymaniu klucza możesz go od razu aktywować na wybranej platformie i pobrać grę! Dobrej zabawy!

1 opinia DayZ

5.0 z 5
1
0
0
0
0
Napisz opinię
Pokaż wszystkie Pomocne Najwyżej oceniane Najniżej oceniane
  1. Test

    Pomocne(0) Niepomocne(0)You have already voted this

    Dodaj Opinię

    KupGre.pl
    Login/Register access is temporary disabled