Cyberpunk 2077

(2 opinie klienta)

Cena Cyberpunk 2077 już od 136 zł - Kup Cyberpunk 2077 najtaniej sprawdzając sklepy z najniższą ceną.


Cyberpunk 2077 jest grą RPG, która osadzona jest w olbrzymim otwartym świecie w klimacie science fiction. W grze przenosimy się w rok 2077, do przyszłości rodem z lat osiemdziesiątych i wcielamy się w “V”, początkującego najemnika, który walczy w brutalnej rzeczywistości. Kup Cyberpunk 2077 najtaniej sprawdzając ceny gry w poszczególnych sklepach online. Wciel się w wyjętego spod prawa cybernetycznego najemnika poszukującego jedynego w swoim rodzaju implantu — klucza do nieśmiertelności. Dostosuj swój cybersprzęt i umiejętności oraz przemierzaj rozległe miasto przyszłości z obsesją na punkcie władzy, przepychu i modyfikacji ciała. Podjęte przez ciebie wybory wpłyną na historię i ukształtują świat wokół ciebie. 

Najniższa Cena:

135,63 

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1

Cyberpunk 2077 Cena i Sklepy - Sprawdź Gdzie Najtaniej

Lista sklepów oraz ceny Cyberpunk 2077 - Porównaj oferty i sprawdź, gdzie kupić Cyberpunk 2077 najtaniej.

Powyżej znajdziesz sklepy oferujące Cyberpunk 2077 w najniższych cenach. W większości sklepów zakupujesz klucz do gry na platformę steam, origin, uplay lub inne. Kupując klucz do gry Cyberpunk 2077 na jedną z tych platform dostawa trwa zaledwie kilka minut. Po otrzymaniu klucza do gry możesz aktywować go na danej platformie i od razu pobrać grę. Sklepy znajdujące się na naszej liście oferują wiele sposobów płatności m.in. PayPal, PaySafeCard, Blik, Płatność kartą i więcej. Poniżej możesz zobaczyć jak zmieniała się cena Cyberpunk 2077 na przestrzeni czasu.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 jest grą RPG, która osadzona jest w olbrzymim otwartym świecie w klimacie science fiction lat osiemdziesiątych. Gra została opracowana przez twórców Wiedźmina 3 – CD Projekt RED i została wydana przez studio CD Projekt. W grze przenosimy się w rok 2077, do przyszłości rodem z lat osiemdziesiątych i wcielamy się w “V”, początkującego najemnika, który walczy w brutalnej rzeczywistości. Fabuła gry Cyberpunk 2077 jest zależna od naszych, wyborów i poczynań.  Kup Cyberpunk 2077 najtaniej sprawdzając ceny gry w poszczególnych sklepach.

cyberpunk 2077 tanio

W NAJNIEBEZPIECZNIEJSZEJ METROPOLII PRZYSZŁOŚCI BYCIE KIMŚ Z KRWI I KOŚCI NIE WYSTARCZY
Wciel się w wyjętego spod prawa cybernetycznego najemnika poszukującego jedynego w swoim rodzaju implantu — klucza do nieśmiertelności. Dostosuj swój cybersprzęt i umiejętności oraz przemierzaj rozległe miasto przyszłości z obsesją na punkcie władzy, przepychu i modyfikacji ciała. Podjęte przez ciebie wybory wpłyną na historię i ukształtują świat wokół ciebie.

W grze Cyberpunk 2077 przeniesiemy się do Night City, czyli wielkiej metropolii, która położona jest w północnej części Kalifornii. Przestępczość w tym rejonie ma najwyższy wskaźnik przestępczości. Wielka części społeczeństwa żyje w biedzie i tylko mały ułamek społeczności żyje w luksusie. Night City posiada 6 różnych dzielnic – każda z nich będzie wyróżniać się inną społecznością.

cyberpunk 2077 klucz

Gra oferuje nam kreator postaci, gdzie będziemy mogli stworzyć swojego bohatera, gdzie zdecydujemy o jego wyglądzie – fryzura, modyfikacje ciała czy też tatuaże. Będziemy mogli również zdecydować o życiorysie naszego bohatera, co najlepsze – ten życiorys będzie wpływał na pewne aspekty naszej przygody. Oprócz tego wszystkiego będziemy mogli samodzielnie dostosować zdolności naszej postaci, jak siła, refleks wytrzymałość, zdolność do zachowania zimnej krwi i więcej. Wszystkie te punkty cech zaczerpnięto z oryginalnej papierowej wersji gry,

cyberpunk 2077 gdzie kupić

Tytuł oddaje w nasze ręce rozległy otwarty świat, który będziemy mogli zaabsorbować z perspektywy pierwszej osoby. Po tym wielkim otwartym świecie będziemy mogli poruszać się pieszo jak i różnorakimi pojazdami. Poruszanie się pojazdami umożliwia przełączenie kamery na trzecią osobę. Night City składa się z 6 dzielnic – City Center, Heywood, Westbrook, Watson, Pacifica oraz Santo Domingo. Każda z tych dzielnic charakteryzuje się inną populacją, przykładowo Westbrook zamieszkany jest przez najbogatszą społeczność społeczności, z kolei Pacifica jest opanowaną częścią Night City przez gangi.

cyberpunk 2077 najtaniej

Rozgrywa oprócz eksploracji oferuje również wykonywanie misji. Wiele tych zadań ma nieliniową strukturę, gdyż zależne są od wyborów, które dokonamy. Możemy zatem wykonywać zadania w sposób cichy zaskakując naszych przeciwników, robiąc kompletny chaos czy też wchodząc w ryzykowne układy, dzięki temu nie będziemy musieli sięgać po rozwiązania siłowe. W Cyberpunk 2077 jak w poprzedniej grze studia CD Projekt – Wiedźminie 3, ważną rolę będzie odgrywało prowadzenie dialogów z napotkanymi postaciami, gdyż również od tego będzie zależała fabuła gry.

cyberpunk 2077 cena

Gra działa w oparciu silnika graficznego RED Engity, który był wykorzystany już w grze Wiedźmin 3, aczkolwiek silnik doczekał się licznych poprawek i ulepszeń.

Kup Cyberpunk 2077 najtaniej, korzystając z porównywarki cenowej, gdzie dowiesz się, gdzie kupić klucz do gry po najniższej cenie w sieci.

 

Filmy: Cyberpunk 2077

2 opinii Cyberpunk 2077

5.0 z 5
1
0
0
0
0
Napisz opinię
Pokaż wszystkie Pomocne Najwyżej oceniane Najniżej oceniane
 1. KupGre

  Startowa Opinia

  Pomocne(0) Niepomocne(0)You have already voted this
 2. KupGre

  Startowa Opinia.

  Pomocne(0) Niepomocne(0)You have already voted this

  Dodaj Opinię

  KupGre.pl
  Login/Register access is temporary disabled