kup xcom 2

Kup XCOM 2

5 out of 5 based on 1 customer rating

Kup XCOM 2 zaoszczędzając przy tym swój czas i pieniądze. Sprawdzając naszą listę sklepów dowiesz się, gdzie najtaniej kupić klucz do gry.


od 152.00

Kup XCOM 2 najtaniej sprawdzając sklepy z najniższą cena gry. Porównaj ceny, wybierz sklep, kup klucz i oszczędzaj na graniu! Sprawdzając naszą listę sklepów zaoszczędzasz swój czas i pieniądze.

Kategorie: , .
Tagi: , , , .

[ws_table id=”22″]

Dodaj swój sklep


Kup XCOM 2 zaoszczędzając przy tym swój czas i pieniądze. Sprawdzając naszą listę sklepów dowiesz się, gdzie najtaniej kupić klucz do gry.

Opis Produktu

XCOM 2 to kontynuacja wielokrotnie nagradzanej gry strategicznej XCOM: Enemy Unknown. Minęło dwadzieścia lat od czasu, gdy ludzkość przegrała wojnę z najeźdźcami z kosmosu i na Ziemi zapanował nowy porządek. Po latach krycia się w cieniu siły XCOM-u muszą wzniecić powstanie i zakończyć okupację.

XCOM 2 to sequel poprzedniej części z 2012 która była grą roku, wielokrotnie nagradzana gra strategiczna, XCOM: Enemy Unknown.

Ziemia zmieniła się. Dwadzieścia lat minęło od światowych liderów oferowane bezwarunkową kapitulację do obcych sił i XCOM, ostatniej linii planety obrony, pozostało zdziesiątkowane i rozproszone. Teraz obcy rządzą Ziemią, budowanie świeci miast, które obiecują świetlaną przyszłość dla ludzkości na powierzchni, podczas ukrywania się złowieszczy program poniżej i eliminując wszystkich, którzy odbiegały od ich nowego porządku.

Tylko ci, którzy żyją na krawędzi świata mają margines swobody. Tutaj siłą gromadzi ponownie stanąć w obronie ludzkości. Zawsze w biegu, Resztę siły XCOM musi znaleźć sposób, by powstać z popiołów, odsłonić prawdę o podstępnej okupacji i wyeliminować zagrożenie obcych raz na zawsze.

Wymagania

?

Klucz/Key

We wszystkich sklepach, które znajdują się na naszej liście kupujesz klucz do gry, który aktywujesz na platformach typu Steam, Origin, Uplay itp. Kupno i dostarczenie gry trwa zazwyczaj do kilku minut! nie musisz czekać kilka dni na przesyłkę! Po trzymaniu klucza możesz go od razu aktywować na wybranej platformie i pobrać grę! Dobrej zabawy!

1 review for XCOM 2

    • 5 out of 5
    XCOM 2

    Zapowiada się świetna gra~!

Napisz swoją opinie

Oceniasz: XCOM 2 . Jak oceniasz ten produkt? *

Więcej Produktów