rust gdzie kupic

Kup Rust

5 out of 5 based on 1 customer rating

Kup Rust zaoszczędzając przy tym swój czas i pieniądze. Sprawdzając naszą listę sklepów dowiesz się, gdzie najtaniej kupić klucz do gry.


od 38.40

Kup Rust najtaniej sprawdzając sklepy z najniższą cena gry. Porównaj ceny, wybierz sklep, kup klucz i oszczędzaj na graniu! Sprawdzając naszą listę sklepów zaoszczędzasz swój czas i pieniądze.

Kategorie: , , .
Tagi: , , , , , , , .

Klucz PC – Natychmiastowa Dostawa

W poniższych sklepach kupisz klucz do gry, który przychodzi natychmiastowo na Twoją skrzynkę e-mail! Jak Kupić?

  • Sklep
g2a kup klucz

kinguin kup
  • Platforma
Steam klucz

Steam klucz
  • Cena
38.42 zł
Kod Rabatowy 'SNIPER' -3%

36.00 zł

Kup Rust zaoszczędzając przy tym swój czas i pieniądze. Sprawdzając naszą listę sklepów dowiesz się, gdzie najtaniej kupić klucz do gry.

Opis Produktu

Celem gry Rust jest przetrwanie. Aby to zrobić, będziesz musiał pokonywać, takie trudności jak głód, pragnienie oraz zimno. Rozpalić ogień. Zbuduj schronienie. Zabijaj zwierzęta dla mięsa. Chroń się przed innymi graczami, ponieważ to oni są twoimi największymi przeciwnikami. Twórz sojusze z innymi graczami i zbuduj swoją wioskę. Wszystko to, aby przetrwać.

Wymagania

Wymagania systemowe:Windows 7 64bit
Procesor:2 GHz
Pamięć:4 GB RAM
HDD:4 GB HD
Platforma:PC / Mac

Klucz/Key

We wszystkich sklepach, które znajdują się na naszej liście kupujesz klucz do gry, który aktywujesz na platformach typu Steam, Origin, Uplay itp. Kupno i dostarczenie gry trwa zazwyczaj do kilku minut! nie musisz czekać kilka dni na przesyłkę! Po trzymaniu klucza możesz go od razu aktywować na wybranej platformie i pobrać grę! Dobrej zabawy!

1 review for Rust

    • 5 out of 5
    Rust

    Jeden z lepszych survivali na rynku, Polecam!

Napisz swoją opinie

Oceniasz: Rust . Jak oceniasz ten produkt? *

Więcej Produktów