Polecane
kup Rise of the Tomb Raider

Kup Rise of the Tomb Raider

5 out of 5 based on 1 customer rating

Kup Rise of the Tomb Raider zaoszczędzając przy tym swój czas i pieniądze. Sprawdzając naszą listę sklepów dowiesz się, gdzie najtaniej kupić klucz do gry.


od 126.00

Kup Rise of the Tomb Raider najtaniej sprawdzając sklepy z najniższą cena gry. Porównaj ceny, wybierz sklep, kup klucz i oszczędzaj na graniu! Sprawdzając naszą listę sklepów zaoszczędzasz swój czas i pieniądze.

Kategorie: , .
Tagi: , , .

[ws_table id=”18″]

Dodaj swój sklep


Kup Rise of the Tomb Raider zaoszczędzając przy tym swój czas i pieniądze. Sprawdzając naszą listę sklepów dowiesz się, gdzie najtaniej kupić klucz do gry.

Opis Produktu

Po odkryciu starożytnej tajemnicy z poprzedniej części gry, Lara Croft stoczy podróż w najbardziej zdradliwych i odległych regionach świata, aby znaleźć sekret nieśmiertelności. Tworząc nowe, potężne sojusze, a opierając się na jej intelekt i umiejętności przetrwania, Lara ostatecznie obejmie swój los jako Tomb Raider.

Wyposażony epickie, momenty akcji wysokooktanowej określonych w najpiękniej trudnych warunkach na ziemi, Rise of the Tomb Raider zapewnia kinowej przygody działania przetrwania, gdzie można przyłączyć Lara Croft na jej pierwszy grób najazdy wyprawie i świadkiem powstanie ikony.

Wymagania

WYMAGANIA Rise of the Tomb Raider MINIMALNE
Wymagania systemowe:Windows 7 (64bit)
Procesor:Intel Core i3-2100
Pamięć:6 GB RAM
Grafika:NVIDIA GTX 650 2GB / AMD HD7770 2GB
HDD:25 GB HD
Platforma:PC

Klucz/Key

We wszystkich sklepach, które znajdują się na naszej liście kupujesz klucz do gry, który aktywujesz na platformach typu Steam, Origin, Uplay itp. Kupno i dostarczenie gry trwa zazwyczaj do kilku minut! nie musisz czekać kilka dni na przesyłkę! Po trzymaniu klucza możesz go od razu aktywować na wybranej platformie i pobrać grę! Dobrej zabawy!

1 review for Rise of the Tomb Raider

    • 5 out of 5
    Rise of the Tomb Raider

    .

Napisz swoją opinie

Oceniasz: Rise of the Tomb Raider . Jak oceniasz ten produkt? *

Więcej Produktów