kup fifa 16

Kup FIFA 16

5 out of 5 based on 3 customer ratings

Kup FIFA 16 zaoszczędzając przy tym swój czas i pieniądze. Sprawdzając naszą listę sklepów dowiesz się, gdzie najtaniej kupić klucz do gry.


od 146.61

Kup FIFA 16 najtaniej sprawdzając sklepy z najniższą cena gry. Porównaj ceny, wybierz sklep, kup klucz i oszczędzaj na graniu! Sprawdzając naszą listę sklepów zaoszczędzasz swój czas i pieniądze.

Kategorie: , .
Tagi: , , , .

[ws_table id=”10″]

Dodaj swój sklep


Kup FIFA 16 zaoszczędzając przy tym swój czas i pieniądze. Sprawdzając naszą listę sklepów dowiesz się, gdzie najtaniej kupić klucz do gry.

Opis Produktu

W grze FIFA 16 możesz tworzyć więcej magicznych chwil niż w poprzednich odsłonach serii. Dzięki lepszej kontroli nad środkiem pola, usprawnionej grze w defensywie, większej liczbie gwiazd piłki i nowemu sposobowi zabawy pamiętny będzie każdy mecz. Zbuduj zespół swoich marzeń w FIFA Ultimate Team lub zagraj dowolną spośród 12 dostępnych kobiecych reprezentacji narodowych dostępnych po raz pierwszy w historii serii FIFA, w tym Niemkami, Amerykankami, Francuzkami, Szwedkami, Angielkami, Brazylijkami i innymi. FIFA 16 wprowadza wiele nowości na całym boisku, aby zapewnić jak najbardziej realistyczną symulację piłki nożnej.

Wymagania

Wymagania systemowe:Windows 7 / 8 / 8.1 – 64-Bit
Procesor:2.4 GHz – Intel Q6600 Core 2 Quad / AMD Phenom 7950 Quad-Core
Pamięć:4 GB RAM
Grafika:NVIDIA GeForce GTX 650 / ATI Radeon HD 5770
HDD:15 GB HD
Platforma:PC

Klucz/Key

We wszystkich sklepach, które znajdują się na naszej liście kupujesz klucz do gry, który aktywujesz na platformach typu Steam, Origin, Uplay itp. Kupno i dostarczenie gry trwa zazwyczaj do kilku minut! nie musisz czekać kilka dni na przesyłkę! Po trzymaniu klucza możesz go od razu aktywować na wybranej platformie i pobrać grę! Dobrej zabawy!

3 reviews for FIFA 16

  • 5 out of 5
  FIFA 16

  Najlepsza gra piłkarska na rynku, co tu więcej mówić.

  • 5 out of 5
  FIFA 16

  Rewelacja.

  • 5 out of 5
  FIFA 16

  Git 😉

Napisz swoją opinie

Oceniasz: FIFA 16 . Jak oceniasz ten produkt? *

Więcej Produktów