euro-truck-simulator-2-gdzie-kupic

Kup Euro Truck Simulator 2

5 out of 5 based on 1 customer rating

Kup Euro Truck Simulator 2, ETS2 zaoszczędzając przy tym swój czas i pieniądze. Sprawdzając naszą listę sklepów dowiesz się, gdzie najtaniej kupić klucz do gry.


od 20.44

Kup Euro Truck Simulator 2 najtaniej sprawdzając sklepy z najniższą cena gry. Porównaj ceny, wybierz sklep, kup klucz i oszczędzaj na graniu! Sprawdzając naszą listę sklepów zaoszczędzasz swój czas i pieniądze.

Kategorie: , .
Tagi: , , .

[ws_table id=”17″]

Dodaj swój sklep


Kup Euro Truck Simulator 2, ETS2 zaoszczędzając przy tym swój czas i pieniądze. Sprawdzając naszą listę sklepów dowiesz się, gdzie najtaniej kupić klucz do gry.

Opis Produktu

Podróżuj po Europie jako kierowca ciężarówki, który będzie miał za zadanie dostarczyć ładunek na czas i na właściwe miejsce.
Przejeżdżaj przez imponujące odległości, dziesiątki miast do zwiedzania z Wielkiej Brytanii, Belgii, Niemczech, Włoszech, Holandii, Polsce, i wielu innych, rozwijaj swoje umiejętności wytrzymałość, i szybkość. Kup Euro truck 2 najtaniej już teraz i wciel się w role kierowcy pojazdu ciężarowego!

Wymagania

WYMAGANIA ETS2 MINIMALNE
Wymagania systemowe:Windows XP / Vista / 7
Procesor:Core 2 Duo 2.4 GHz
Pamięć:2 GB RAM
Grafika:GeForce 7600 GT
HDD:4 GB HD
Platforma:PC

Klucz/Key

We wszystkich sklepach, które znajdują się na naszej liście kupujesz klucz do gry, który aktywujesz na platformach typu Steam, Origin, Uplay itp. Kupno i dostarczenie gry trwa zazwyczaj do kilku minut! nie musisz czekać kilka dni na przesyłkę! Po trzymaniu klucza możesz go od razu aktywować na wybranej platformie i pobrać grę! Dobrej zabawy!

1 review for Euro Truck Simulator 2

    • 5 out of 5
    Euro Truck Simulator 2

    .

Napisz swoją opinie

Oceniasz: Euro Truck Simulator 2 . Jak oceniasz ten produkt? *

Więcej Produktów